08.08.2017 r.

Bezpłatne rozmowy i SMS-y za granicą

Bezpłatne rozmowy i SMS-y za granicą

Wyjeżdżasz za granicę, ale obawiasz się kosztów w Roamingu? A może może masz problem z zasięgiem w piwnicach lub na wakacjach?

Podpowiadamy, co możesz zrobić, aby rozmawiać i SMS-ować z każdego miejsca na świecie, tak jakbyś był w kraju oraz w jaki sposób możesz poprawić swój zasięg.

 

  • Rozmowy i SMS-y w Roamingu UE w cenie takiej jak w Polsce?

Oczywiście teraz otrzymujesz to w ramach oferty podstawowej Play!

Wybierz nowy STAN NIELIMITOWANY Rodzina i ciesz się rozmowami i sms’ami bez ograniczeń z całą rodziną, gdziekolwiek jesteś w kraju oraz w Roamingu UE. A jeśli wyjeżdżasz w miejsce bez dostępu do bezpłatnego WIFI, to nic straconego ! Z nami otrzymasz bezpłatny pakiet GB, dostępny także w Roamingu UE. Czym więcej użytkowników numerów w grupie, tym większy pakiet otrzymujesz.

 

  •  Rozmowy krajowe podczas pobytu za granicą? Nic prostszego!

Play oferuje również usługę WIFI- Calling, dzięki której możesz rozmawiać i SMS- ować tak, jakbyś znajdował się w kraju w zasięgu sieci Play również będąc w Roamingu UE, wystarczy że połączysz się z siecią WIFI. 🙂

Przykład, jak to działa? ➡ łączysz się z WIFI, uruchamiasz usługę WIFI Calling w swoim telefonie i korzystasz niezmiennie z wykorzystaniem swojego numeru telefonu.

Np. Jeśli zadzwonisz (odbierzesz połączenie/ SMS/ MMS) będąc w Szwajcarii czy Chinach do Polski (na polski numer),koszt rozmowy będzie taki sam, jak lokalnej rozmowy w Polsce.

Jeśli zadzwonisz będąc w Szwajcarii lub Chinach do Tajlandii (na polski numer), koszt rozmowy będzie taki jak lokalna rozmowa w Polsce.

Jeśli zadzwonisz będąc w Szwajcarii lub Chinach do Tajlandii (na inny niż polski numer), koszt rozmowy będzie taki jak koszt rozmowy międzynarodowej z Polski.

 

Zalety WIFI Calling:

➡ bezpłatne rozmowy i SMS/MMS z zagranicy do Polski (uzależnione od oferty w kraju),

➡ zintegrowana historia połączeń,

➡ oszczędność baterii i pamięci w telefonie (brak konieczności instalowania dodatkowych aplikacji),

➡ jakość połączeń HD Voice

➡ połączenia z prezentacją numeru osobistego,

➡ usługa dostępna dla ofert abonamentowych, MIX oraz na kartę (lista dostępnych taryf na www.play.pl/wificalling),

➡ bezpieczeństwo, ponieważ jeśli zgubisz zasięg WIFI, połączenia zostaną przerwane, a Ty nie zapłacisz nic więcej,

➡ prosta aktywacja:

Wyślij SMS o treści START pod bezpłatny numer 282 (tylko dla Android), włącz Wi-Fi Calling w ustawieniach telefonu (Android i iPhone).

 

 

Wróć do aktualności

Bądź na bieżąco!

Nie przegap najciekawszych promocji i konkursów PLAY.

Skontaktuj się z nami!

Salon Play w Wodzisławiu Śląskim
ul. Targowa 19 (Galeria Karuzela)
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 455 23 02
kom. 790 030 561
kom. dla Firm: 536 900 009

Salon PLAY w Wodzisławiu Śląskim otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedzielę w godzinach 10-20. Salon PLAY mieści się w Wodzisławiu Śl. przy ulicy Targowej 19 w Galerii Karuzela. Wykwalifikowany zespół doradzi Państwu w doborze telefonu, planu taryfowego w PLAY lub telefonu na kartę. Zapraszamy - PLAY Wodzisław Śląski.

Formularz kontaktowy:

*Pytanie:
*Imię i Nazwisko:
Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
Numer telefonu:

(*) pola obowiązkowe

Wyznacz trasę dojazdu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.