14.09.2016 r.

Play NOW, czyli telewizja w abonamencie

Play NOW, czyli telewizja w abonamencie

Usługa Play NOW dostępna jest w pakietach mini (8 kanałów) i w pakiecie podstawowym (12 kanałów). Dodatkowo można wykupić pakiety tematyczne: Kids, Extra i Fun. Dla oferty Solo, Duet i Rodzina w formule S dostępny jest pakiet mini. Dla pozostałych ofert – pakiet podstawowy.

 

Nawet na 3 urządzeniach jednocześnie!

W formule Solo usługa Play NOW udostępniana jest dla jednego urządzenia, w formule Duet dla dwóch urządzeniach, w formule Rodzina aż na trzech!

Play NOW również w domu

Do odbioru telewizji stacjonarnie, w domu, potrzebne jest dodatkowe urządzenie Google Chromecast, które oprócz oglądania TV, daje możliwość korzystania z serwisów muzycznych czy przeglądania zdjęć z telefonu .

 

Nagraj ulubiony program!

Play NOW to również dysk w chmurze, który umożliwia nagrywanie nawet do 30 godzin Twoich ulubionych programów TV. Nagrania przechowywane są przez 180 dni, a dostęp do nich możliwy jest z każdego urządzenia połączonego z usługą Play NOW.

Usługa Play NOW nie zużywa pakietów danych w ramach abonamentu, nie ponosisz też dodatkowych kosztów!

Dodatkowe kanały tematyczne zł/miesiąc

Serdecznie zapraszamy do salonu Play
w Wodzisławiu Śląskim!

Galeria Karuzela w Wodzisławiu Śląskim, ul. Targowa 19.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Wróć do aktualności

Bądź na bieżąco!

Nie przegap najciekawszych promocji i konkursów PLAY.

Skontaktuj się z nami!

Salon Play w Wodzisławiu Śląskim
ul. Targowa 19 (Galeria Karuzela)
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 455 23 02
kom. 790 030 561
kom. dla Firm: 536 900 009

Salon PLAY w Wodzisławiu Śląskim otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedzielę w godzinach 10-20. Salon PLAY mieści się w Wodzisławiu Śl. przy ulicy Targowej 19 w Galerii Karuzela. Wykwalifikowany zespół doradzi Państwu w doborze telefonu, planu taryfowego w PLAY lub telefonu na kartę. Zapraszamy - PLAY Wodzisław Śląski.

Formularz kontaktowy:

*Pytanie:
*Imię i Nazwisko:
Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
Numer telefonu:

(*) pola obowiązkowe

Wyznacz trasę dojazdu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.