27.04.2017 r.

Wiosenna odNowa na Kartę

Wiosenna odNowa na Kartę

Pierwsza taka oferta na rynku ! Taryfa odNowa na kartę, czyli #NicNiePrzepada tylko w Play.

 

Jeśli szukasz oferty, w której to Ty decydujesz jak długo korzystasz z wykupionych pakietów i doładowanych środków bez ryzyka ich blokady czy utraty, poznaj nową ofertę na kartę w Play.

 

>>> Doładowania z ważnością bez ograniczenia czasowego. Doładowuj od 5 zł – 300 zł i korzystaj tak długo ze swoich środków, jak długo masz pieniądze na koncie !

>>> Dodatkowe pakiety ważne bezterminowo. Z wykupionych pakietów minut, sms-ów czy internetu korzystasz do czasu wyczerpania się środków z pakietu- do ostatniej minuty, sms-a czy megabajta niezależnie od tego kiedy aktywowałeś pakiet !

>>> STAN DARMOWY do wszystkich w Play. Rozmowy i sms-y do wszystkich w sieci są bezpłatne !

Jak to działa ?

Kup starter z taryfą odNowa lub zmień obecną taryfę kodem *163*20#, aby korzystać z nowej taryfy. Dzień aktywacji karty lub migracji na nową taryfę będzie Twoim pierwszym dniem cyklu rozliczeniowego. Cykl rozliczeniowy trwa miesiąc i każdy następny rozpoczyna się dokładnie tego samego, co dzień aktywacji taryfy.

W każdym cyklu rozliczeniowym musisz wykonać min. jedną płatną aktywność. Jeśli jej nie wykonasz, z Twojego konta zostanie pobrane:

2 zł (jeśli saldo wynosi więcej niż 2 zł),
pozostałe środki na koncie do max 2 zł (jeśli saldo wynosi mniej niż 2 zł),
0 zł w zamian za wyłączenie stanu darmowego do Play (przy saldzie środków na koncie równym 0 zł).
Aktywna płatność to:

>> doładowanie kwota dowolną kwotą,

>> pomniejszenie stanu środków na koncie (również promocyjnym) na: rozmowy, sms, internet, zakup pakietów dodatkowych, roaming, usługi premium

>> korzystanie z pakietów dodatkowych

 

WYJĄTEK ! Korzystnie ze Stanu Darmowego w Play, czyli rozmowy/ sms/ mms na numery w sieci Play nie są traktowane jako płatna aktywność. W przypadku braku płatnej aktywności w danym cyklu rozliczeniowym i saldzie 0 zł, Stan Darmowy zostaje wyłączony i jego ponowne uruchomienie jest możliwe po doładowaniu konta kodem: *188#

 

W nowej ofercie Play na kartę #NicNiePrzepada możesz uruchomić następujące pakiety dodatkowe:

 

FQ. Dlaczego jest pobierana opłata 2 zł w przypadku braku płatnej aktywności?

Nowa taryfa nie ma okresu ważności konta, dlatego aby nie było sytuacji pozornego korzystania z numerów i jedynie ich blokowania, wprowadzono opłatę 2 zł, dzięki której niepotrzebne środki nie kumulują się bez końca, a nieaktywne numery po 12 miesiącach z rzędu, bez płatnej aktywności, mogą zostać uwolnione spowrotem na rynek.

Wróć do aktualności

Bądź na bieżąco!

Nie przegap najciekawszych promocji i konkursów PLAY.

Skontaktuj się z nami!

Salon Play w Wodzisławiu Śląskim
ul. Targowa 19 (Galeria Karuzela)
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 455 23 02
kom. 790 030 561
kom. dla Firm: 536 900 009

Salon PLAY w Wodzisławiu Śląskim otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedzielę w godzinach 10-20. Salon PLAY mieści się w Wodzisławiu Śl. przy ulicy Targowej 19 w Galerii Karuzela. Wykwalifikowany zespół doradzi Państwu w doborze telefonu, planu taryfowego w PLAY lub telefonu na kartę. Zapraszamy - PLAY Wodzisław Śląski.

Formularz kontaktowy:

*Pytanie:
*Imię i Nazwisko:
Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
Numer telefonu:

(*) pola obowiązkowe

Wyznacz trasę dojazdu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.